PTC Creo İle Ürününüzü Mükemmelleştirin!

Geleceğin 3 boyutlu CAD tasarım platformu ile tanışın.

ptc icon

PTC Creo

PTC CREO sürekli gelişen ürün tasarım dünyasında işinizi kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan tüm uygulamaları tek adreste sizlerle buluşturuyor. Creo ile ürünlerinizi konseptten dijital prototipe verimli ve hassas şekilde taşıyabilir, 3D Yazıcı ve Arttırılmış Gerçeklik (AR) teknolojilerindeki yeni yetenekleri ile daha sezgisel ve birbiri ile ilişkili ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Creo, ürün geliştirmeyi ve üretimi kolaylaştırır ve size tamamen ilişkisel bir deneyim sunar. Bu nedenle yaptığınız tüm değişiklikler otomatik olarak iş akışlarınızı günceller ve tüm ekibinizin aynı anda aynı bilgilere sahip olmasını sağlar. Detaylar için broşürü inceleyebilir Creo ayrılacıkları ile hemen tanışabilirsiniz.

İnovasyona öncülük etmek, ürünlerinizin kalitesini artırmak ve onları pazara daha hızlı sunmak şirketiniz için önemliyse PTC Creo e-kitabının güncel versiyonunu okumak isteyeceksiniz. “Creo Design Packages: Your Product Made Better” isimli e-kitabı okumak için tıklayın.

Creo ile Tanışın

Creo ile ilgili detaylı bilgi almak için videoyu izleyebilir ücretsiz demo fırsatından yararlanmak için formu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Demoya
Hemen Başvur

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. "Gönder" butonuna basarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metni'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.