Brand Name

Redington

Yerel Tecrübe, Global Vizyon ve Bilgi Birikimiyle Harmanlandı, Redington Türkiye Oldu.

1993 yılında kurulan Redington, dünya genelinde 30’dan fazla ülkede hizmet veren, 230’un üzerinde lider markanın dağıtımını ve tedarik zincirini üstlenmiş global bir bilgi teknolojileri firmasıdır. Yıllık 7 milyar doların üzerinde gelire sahip olan grup, Güvenlik’ten Yapay Zeka’ya Büyük Veri’den Nesnelerin İnterneti’ne, Analitik’ten 5G’ye kadar birçok ürün ve çözüm sunmaktadır.

1995 yılında kurulan, bilgi teknolojileri alanında Türkiye’nin en köklü katma değerli distribütörlerinden biri olan ve 2015 yıl sonunda Redington Grup’un bir parçası haline gelen LinkPlus, 2021 yıl başı itibarıyla ismini de değiştirerek Redington Türkiye olarak yoluna devam etmektedir. Redington Türkiye, sadece bilişim alanına odaklanmış, global ve köklü bir şirket olarak hem yerel pazardaki hem de dünyadaki bilgi birikimini ve tecrübelerini Türkiye’deki iş ortaklarının ve son kullanıcı firmaların hizmetine sunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana önde gelen kurumsal teknolojilerin distribütörlüğünü yapan firma, her geçen gün distribütörlük ağını genişletip, büyüme potansiyelini arttırmıştır. 2017 yılı itibarıyla bünyesine kattığı Hitachi, Red Hat, Trend Micro, Splunk, Versa Networks ve 2018 yılı itibarıyla bünyesine kattığı MobileIron, PTC, Veritas distribütörlükleriyle büyümesine hızla devam etmiştir. Oracle’ın Türkiye’deki ilk distribütörü olarak Oracle iş ortaklığı ile pek çok başarıya imza atan LinkPlus, bu başarıları nedeniyle pek çok ödüle layık görülmüştür.

Redington Türkiye İle Katma Değerli İş Modeli

Redington Türkiye’nin temel amacı, temsilcisi olduğu ürünleri katma değerli iş modeli anlayışıyla bilişim alanında faaliyet gösteren iş ortakları üzerinden pazarlama, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektir.

Bilgi ve deneyim tabanlı satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile Redington Türkiye, Demo Center’dan eğitim merkezine, periyodik ürün bakımlarından teknik desteğe kadar ürün hakkındaki her konuda etkinlik sağlamaktadır.

Şirketimizin katma değerli iş modeli anlayışı, bizleri sadece finansal işlemleri yürüten ve stok tutan bir firma olmaktan öte, elindeki ürün ve hizmetlere yeni değerler katarak müşteriye ulaştıran bir firma haline getirmiştir.

Redington Türkiye, şu an için Ankara ve İstanbul olmak üzere iki ayrı lokasyonda hizmet vermektedir.

Redington Grup, bilgi teknolojisi alanında Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Singapur dahil Güney Asya bölgelerini kapsayan 37'den fazla ülkede 230'dan fazla uluslararası şirketle ortaklık yaparak faaliyet göstermektedir.

All Rights Reserved - REDINGTON.COM.TR 2020 - Website and CRO Optimization: Popupsmart