Brand Name

Demo Center

Redington Türkiye'nin katma değerli distribütörlük modeline bir göz atın; Demo Center, Redington Türkiye'nin bilgi ve deneyim tabanlı satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerinin içerisinde yer alan eşsiz bir fırsat.

Demo Center, iş ortaklarına içerisinde her türlü BT ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir ortam vadediyor. Partnerlerimiz Demo Center’da çözümlerini müşterileri ile paylaşabilir, böylece müşterilerinin önerilen çözümlerin uygunluğuna daha etkili bir şekilde emin olmalarını sağlayabilir. Müşterilerin uzaktan ya da birebir katılım sağlayabildikleri Demo Center, çözümleri yakından deneyimleme fırsatı yaratıp sunulan üründen maksimum seviyede faydalanabilmek için hayata geçirildi.

Redington Türkiye tarafından sağlanan bu özel alanda iş ortaklarımız, aynı zamanda kendi test ortamlarını oluşturabilir ya da demo çalışmalarını yapabilir. Üzerlerinde uygulamaların hazır olduğu platformlar ile dışarıdan geliştirilen donanımsal ya da yazılımsal süreçler burada hayata geçirilebilir. Aynı zamanda eğitimlerin laboratuvar ortamları da Demo Center’da gerçekleştirilebilir.

Redington Türkiye'nin katma değerli iş modeli ile sağladığı satış öncesi ve satış sorası destek kollarından biri olan Demo Center, Hitachi, Splunk, Trend Micro, RedHat, Versa Networks, MobileIron, PTC ve Veritas ürünlerinde kullanımda bulunuyor.

Redington Grup, bilgi teknolojisi alanında Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Singapur dahil Güney Asya bölgelerini kapsayan 37'den fazla ülkede 230'dan fazla uluslararası şirketle ortaklık yaparak faaliyet göstermektedir.

All Rights Reserved - REDINGTON.COM.TR 2020 - Website and CRO Optimization: Popupsmart