Brand Name

Oracle Partner Studio

Oracle Partner Network

Oracle Partner Studio iş ortaklarına, çözümlerini müşterilerine ve müşteri adaylarına gösterebileceği profesyonel bir ortam sunar. Oracle Partner Studio aynı zamanda satış gelirinizi artırmak için size mükemmel bir pazarlama desteği teklif ediyor.

Etkin bir pazarlama ve yeni satış fırsatları yaratacak olan bu teklifimizle ilgileniyorsanız, sorularınız ve rezervasyon için hemen arayın, Oracle Partner Studio’nun bu ayrıcalıklı fırsatlarından yararlanın! İş ortaklarının her türlü aktiviteleri için ücretsiz bir şekilde kullanabilecekleri Partner Studio’da, Oracle ve LinkPlus da iş ortaklarına yönelik bilgilendirme toplantıları ve seminerler düzenliyor.

Partner Studio’nun Sundukları:

 • code

  Esnek Yapı

  Oracle iş ortaklarının müşterileri ve potansiyel müşteri adayları için düzenleyebileceği tüm aktivitelerde uygun ortamın sunulması

 • book

  Network

  "Architect Club” ve “Bilgi Paylaşımı” aktivitelerine katılım imkanı

 • assignment_ind

  Özel Aktiviteler

  İş ortakları için düzenlenen sosyalleşme aktivitelerine katılım imkanı

Redington Grup, bilgi teknolojisi alanında Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Singapur dahil Güney Asya bölgelerini kapsayan 37'den fazla ülkede 230'dan fazla uluslararası şirketle ortaklık yaparak faaliyet göstermektedir.

All Rights Reserved - REDINGTON.COM.TR 2020 - Website and CRO Optimization: Popupsmart