Brand Name
 • Oracle Innovation And Modernization Center (IMC)

  Oracle Migration

  Çözümünüzü mükemmelleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynaklar tek bir yerde! Üstelik Oracle Innovation & Modernization Center hiçbir masraf gerektirmiyor.

  • IMC, son derece gelişmiş veri merkezi düzenleme ekipmanları, alanlarında çok tecrübeli ürün uzmanları ile tüm geliştirme ve test ihtiyaçlarınızı karşılayacak profesyonel ve güvenli bir çalışma ortamı sunmaktadır.

  • Oldukça tecrübeli Oracle danışmanları sizin için hazır bulunup, Oracle çözümleri ve yeni Cloud servisleri hakkında uzmanlıklarını sunacak ve tüm sorularınızı cevaplayacaklardır. Oracle IMC, iş ortaklarının Public Cloud’a erişebilmeleri, bağlantı alabilmeleri ve uygulamalarını taşıyabilmeleri için destek vermektedir.

   İş Ortakları, IMC’ın düzenlediği workshoplar için kolaylıkla rezervasyon yaptırabilir. Workshoplar genellikle bir/iki gün sürmektedir ve Oracle Database ve opsiyonları, veya orta katman ürünleri ve Oracle Cloud – IaaS ve PaaS servisleri üzerine odaklanmaktadır. İş ortakları workshoplar sırasında kendi çözümlerini profesyonel veri merkezi sunucusu ekipmanları üzerinde test edebilir, geliştirebilir ve optimize edebilir.

   Oracle IMC’de tecrübeli ürün uzmanları tarafından desteklenen profesyonel bir ortam sunuyoruz. Workshoplarımız için Oracle IMC’den rezervasyon yaptırın ve birçok hizmetten faydalanın.

Redington Grup, bilgi teknolojisi alanında Türkiye, Orta Doğu, Afrika ve Singapur dahil Güney Asya bölgelerini kapsayan 37'den fazla ülkede 230'dan fazla uluslararası şirketle ortaklık yaparak faaliyet göstermektedir.

All Rights Reserved - REDINGTON.COM.TR 2020 - Website and CRO Optimization: Popupsmart